topbaner

Trzygwiazdkowy hotel sieciowy, z pokojami dla osób niepełnosprawnych jest niemal w samym centrum miasta.

W bliskiej odległości od ośrodków naukowych i kulturalnych. Bardzo dobrze skomunikowany z centrami biznesowym oraz sportowymi.

Zaledwie 20 minutowy spacer dzieli naszych Gości od Starego Miasta oraz malowniczej Wyspy Młyńskiej. Lokalizacja hotelu przy pobliskiej rzece Brda wraz okolicznymi terenami zielonymi zachęca do aktywnego wypoczynku i pozwala poznać miasto Bydgoszcz z innej perspektywy.

Do dyspozycji Gości mamy 117 klimatyzowanych pokoi do jedno lub dwuosobowego wykorzystania, w każdym z pokoi umozliwiamy zaparzenie kawy/herbaty.  Udostępniamy Gościom także bezpłatne i szybkie połączenie internetowe na terenie całego hotelu, które umożliwia swobodną nawigację w sieci, prowadzenie rozmów i oglądanie filmów. Udogodnieniem dla naszych Gości jest także parking, monitorowany, który pomieści 40 aut.

W hotelu dysponujemy dwiema salami konferencyjnymi, z możliwością dowolnej aranżacji i połączenia. Każda sala posiada sprzęt audiowizualny (projektor multimedialny, ekran, nagłośnienie) oraz dodatkowe wyposażenie dostępne na życzenie (drukarka, flipchart).

Zapraszamy także do skorzystania z naszej hotelowej Restauracji – gdzie serwujemy dania tradycyjne z nutką nowych smaków.

Za dodatkową opłatą hotel akceptuje pobyt zwierząt.

 

logo dol

Bydgoszcz w Pakiecie to platforma zakupu usług turystycznych w Bydgoszczy i okolicach.

Właścicielem platformy jest Bydgoska Lokalna Organizacja Turystyczna "ByLOT".

Partnerem platformy jest Tickeo.pl

Polityka prywatności

Napisz do nas

© 2018 BYDGOSKA LOKALNA ORGANIZACJA TURYSTYCZNA "ByLOT", Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykoananie: Remedia